Start

Start

 


 

EURO 2016: Przyjdź, baw się i kibicuj piłkarzom ręcznym w PGNiG Obrót Detaliczny Oficjalnych Strefach Kibica EHF EURO 2016

         Już za niewiele ponad tydzień, 15 stycznia rozpoczynają się Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn Polska 2016. Z tej okazji Związek Piłki Ręcznej w Polsce wspólnie z Polskim Górnictwem Naftowym i Gazownictwem oraz Miastami Gospodarzami: Krakowem, Katowicami, Gdańskiem i Wrocławiem przygotuje strefy kibica, w których na fanów czekać będzie wiele atrakcji, w tym przede wszystkim możliwość oglądania meczów EURO 2016.

PGNiG Obrót Detaliczny Oficjalna Strefa Kibica EHF EURO 2016 stanie w czterech Miastach Gospodarzach: w Krakowie na Małym Rynku, w Gdańsku na Targu Węglowym, we Wrocławiu na Placu pod Iglicą oraz w Katowicach na Placu pod Spodkiem. Podczas Mistrzostw Europy, które Polska zorganizuje w dniach 15-31 stycznia, wszystkie mecze będzie można śledzić na telebimie, a przede wszystkim wspólnie dopingować Reprezentację Polski. Wszystkie mecze będzie można oglądać siedząc na wygodnych pufach i specjalnie przygotowanych leżakach. Obiekt pomieści około 900 osób.

Oczywiście nie zabraknie innych atrakcji od metamorfoz kibica po GifBoxy czy specjalnej strefy dla najmłodszych, w których pod okiem animatorów, dzieci będą mogły aktywnie spędzać czas. Na wszystkich kibiców czekać będą ponadto konkursy, w których będzie można wygrać "Zestaw Kibica", bilety na finał i półfinał, oficjalne piłki mistrzostw Europy, koszulki oraz wiele innych, atrakcyjnych nagród.

PGNiG Obrót Detaliczny – Oficjalne Strefy Kibica EHF EURO 2016 będą otwarte:

  • Kraków – na Małym Rynku, otwarte codziennie od 14:00 do 23:00
  • Katowice – na Placu pod Spodkiem, otwarte codziennie od 17:00 do 23:00 (15,17,20 i 29 stycznia zapraszamy już od 15:00)
  • Wrocław – na Placu Pod Iglicą, otwarte codziennie od 17.00 do 23.00 (15, 17, 20 i 29 stycznia zapraszamy już od 15.00)
  • Gdańsku – na Targu Węglowym, otwarte codziennie od 17.00 do 23.00 (15, 17, 20 i 29 stycznia zapraszamy już od 15.00)

W dniu finału 31 stycznia wszystkich kibiców do wspólnej zabawy zapraszamy już od 12:00 we wszystkich miastach.

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo jest Sponsorem Strategicznym Polskiej Piłki Ręcznej od 2010 roku. Od 6 latwspiera seniorskie Reprezentacje Polski Kobiet i Mężczyzn oraz kadry młodzieżowe. Podczas Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2016,PGNiG Obrót Detaliczny jest Sponsorem Oficjalnych Stref Kibica. Grupa Kapitałowa PGNiG wspiera nie tylko reprezentacje, ale wychodzi naprzeciw oczekiwaniom kibiców z całej Polski, którzy tak gorąco dopingują naszą narodową drużynę. Niepowtarzalne emocje oraz łącząca się z tym nieopisana radość to cel, który PGNiG Obrót Detaliczny chce osiągnąć razem z kibicami i Reprezentantami Polski.

Licznik odwiedzin

dziś2
od wczoraj16
w tym tygodniu177
w tym miesiącu596
razem120211

Twój IP 54.225.20.73 Twój sprzęt: Unknown - Unknown
Guests : 2 guests online