Start

Start


 Uczniowie zakwalifikowani do dalszego etapu selekcji
do klasy I gimnazjum (klasa piłki nożnej)

Na podstawie testów sprawnościowych przeprowadzonych w dniu

24.04.2016 i 08.05.2016 niżej wymienieni uczniowie /rocznik 2003/ zostali zakwalifikowani do dalszego etapu selekcji do klas sportowych:

- Wojewódzkiego Ośrodka Szkolenia Młodzieży w Chorzowie

- Ruchu Chorzów S.A

- UKS-u Ruch Chorzów

  1. ANDRES DOMINIK
  2. BANASIUK MARCIN
  3. BĄK KACPER
  4. BIECKI JAKUB
  5. BRONKOWSKI JAKUB
  6. BRYJA MICHAŁ
  7. CEBULA WIKTOR
  8. CHMIEL DAWID
  9. CHROBOK KAMIL
  10. CIEŚLA WIKTOR
  11. CIEŚLIK KACPER
  12. CYWIŃSKI JAKUB
  13. CZAJOR RAFAŁ
  14. DAŃKO OLIVER
  15. GANSINIEC KAMIL
  16. GAWEŁ BARTOSZ
  17. GOLECZKO KLAUDIUSZ
  18. GÓRALCZYK KAMIL
  19. GÓRECKI ŁUKASZ
  20. GRZYB ALEKS
  21. HARTSTEIN ALEKSANDER
  22. HAJDARA MACIEJ
  23. JANICKI MAKSYMILIAN
  24. JASKÓLSKI DAWID
  25. JĘDRZEJCZYK DAWID
  26. KACZMAREK PATRYK
  27. KALEMBA JAKUB
  28. KAMIŃSKI JAKUB
  29. KOBAŃSKI SZYMON
  30. ZDUNKIEWICZ PATRYK
  31. KOCJAN MAREK
  32. KOWALSKI PATRYK
  33. KRASOWIECKI BRAJAN
  34. KROK WOJCIECH
  35. KWIATKOWSKI KSAWERY
  36. LESNIAK DOMINIK
  37. LIPIK MATEUSZ
  38. ŁUCZOB BRAJAN
  39. MATYS ADRIAN
  40. MOSIELSKI DOMINIK
  41. NAWROT MARCEL
  42. NIEDURNY MARIUSZ
  43. HACHUŁA NICOLAS
  44. NYCEK SZYMON
  45. OLSZEWSKI IGOR
  46. PANEWSKI MATEUSZ
  47. PARKITNY FILIP
  48. PASTUSZEK MARCEL
  49. PENDERA WIKTOR
  50. KULESA KAMIL
  51. PIEKARSKI MATEUSZ
  52. PIKULSKI BARTOSZ
  53. PLEBAN MARCEL
  54. POCHAŁA MARCEL
  55. PUCHAŁA PAWEŁ
  56. ROGUŁA MAKSYMILIAN
  57. RZEPKA RAFAŁ
  58. SADLAK KACPER
  59. SAMOL JAKUB
  60. SĘK FABIAN
  61. SKOP BARTOSZ
  62. SOMMER KLAUDIUSZ
  63. SZKODA KAMIL
  64. ŚLEMP FILIP
  65. TABORSKI TOMASZ
  66. TWARDOCH JAKUB
  67. URBACZ MICHAŁ
  68. WARCHOŁ MATEUSZ
  69. WASZCZYSZYN BORYS
  70. WAWRZYNIUK MARCEL
  71. WOJACZEK PATRYK
  72. WOJSA MATEUSZ
  73. WOJTEK MATEUSZ
  74. WOŹNICA MATEUSZ
  75. WÓJTOWICZ TOMASZ
  76. ŻYMŁA MATEUSZ

 

 

Wyżej wymienieni zawodnicy zobowiązani są do odbioru ankiet w sekretariacie szkoły i złożenia ich w terminie do 24.05.2016 /sekretariat/.  

Ostateczny podział na klasy sportowe zostanie ogłoszony po treningu , który odbędzie się 30.05.2016 /poniedziałek/ godz.18.00 na kresach /obecność obowiązkowa/ oraz po analizie dostarczonych ankiet w dniu 07.06.2016.

Wszelkich informacji udziela trener

Damian Łukasik numerem telefonu 502-494-712

 

Licznik odwiedzin

dziś3
od wczoraj43
w tym tygodniu310
w tym miesiącu1316
razem116360

Twój IP 54.145.96.122 Twój sprzęt: Unknown - Unknown
Guests : 24 guests online