Samorząd Uczniowski

7 marca w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kobiet.

Z tej okazji Samorząd zaprosił wszystkie dziewczyny do udziału w konkursie na Najbardziej Oryginalne Nakrycie Głowy. Po raz kolejny zostaliśmy pozytywnie zaskoczeni niesamowitym odzewem ze strony dziewczyn. Korytarze naszej szkoły stały wybiegiem dla pań, które z dumą prezentowały swoje kolorowe kapelusze. Komisja, która rozstrzygała konkurs miała nie lada orzech do zgryzienia. Prace wszystkich dziewczyn były oryginalne i wyjątkowe.

Czytaj więcej: Międzynarodowy Dzień Kobiet-2014


toczek

 

Dzień Kobiet 2014

 Z okazji zbliżającego się święta kobiet Rada Uczniowska zaprasza wszystkie kobietki naszej szkoły do udziału w konkursie na

NAJBARDZIEJ ORYGYNALNE NAKRYCIE GŁOWY

 

Kapelusze czy toczki w stylu retro nawet dziś są inspiracją niejednego projektanta mody. W Dniu Kobiet mogą stać się również waszą. Zaprojektujcie swój kapelusz lub inne, oryginalne nakrycie głowy. Konkurs rozstrzygniemy w piątek 7 marca.

Czytaj więcej: Dzień Kobiet 2014


SUmotyle

Widziałeś ostatnio coś ciekawego? Masz talent plastyczny? A może chcesz pokazać innym swoje zainteresowania?

W roku szkolnym 2013/2014 zapraszamy wszystkich uczniów do tworzenia gazetki Samorządu!

Temat gazetki może dotyczyć jakiegoś święta (np. Walentynki, Mikołajki, Dzień Kobiet …) albo tego, co Cię interesuje (ulubieni sportowcy, moda, żywienie, podróże, ciekawe miejsca, nasze miasto…).

Każdy uczeń (grupa uczniów), który przygotuje gazetkę otrzyma punkty zgodnie z WSO. Temat gazetki należy wcześniej ustalić z opiekunami Samorządu. 


 

W demokratycznych wyborach, w głosowaniu tajnym uczniowie wybrali Zarząd Rady Uczniowskiej na rok szkolny 2013/2014, która będzie reprezentowała ich i Szkołę
w kontaktach z dyrekcją, nauczycielami i rodzicami. W zaciętej rywalizacji, po długiej kampanii wyborczej zwyciężyli:

Czytaj więcej: Wyniki Wyborów do SU 2013